Profesjonalne wybielanie w Naszym Gabinecie.

System Philips ZOOM! to system laserowego wybielania zębów. Daje fenomenalny efekt estetyczny. Wystarczą trzy 15 – sto minutowe sesje i Twój uśmiech będzie biały.

Jak to działa?

To opatentowana, zastrzeżona formuła łącząca technologię amorficznego fosforanu wapnia i nowoczesnej metody chemicznej aktywowanej światłem. Dzięki temu w porównaniu z innymi metodami wybielania w gabinecie nie ma sobie równych. Wybielanie zębów lampą to zabieg bezpieczny dla szkliwa i niezwykle skuteczny. Białe zęby? Oczywiście! Ale tylko z Philips ZOOM!

Wybielanie metodą domową.

Polega na stosowaniu żelu do wybielania, który nakłada się na zęby przy pomocy indywidualnych, przezroczystych nakładek. Wykonuje się je w pracowni protetycznej po pobraniu wycisków Twoich zębów.

Wybielanie zębów martwych

Przebarwione, martwe zęby stanowią dla Ciebie duży dyskomfort? Zmień ich kolor! Jest to możliwe dzięki preparatom, które umieszczamy wewnątrz zęba i zabezpieczamy opatrunkiem. Już po 2-3 wizytach zabieg pozwoli odzyskać ich utracony blask, a Tobie piękny uśmiech.

Wybielanie zębów Konstancin

Wybielanie zębów to popularny zabieg kosmetyczny, który ma na celu poprawę estetyki uśmiechu poprzez redukcję przebarwień i nadanie zębom jaśniejszego odcienia. Nowoczesne technologie stomatologiczne oraz swobodny dostęp do bezpiecznych produktów wybielających pozwalają nam wykonywać skuteczne rozjaśnianie zębów, nawet tych martwych.

Usługa wybielania zębów w gabinecie Ambasada Stomatologii w miejscowości Konstancin-Jeziorna dedykowana jest wszystkim osobom, które nie są zadowolone z kolorów swojego uzębienia. Procedura wybielania pozwala na rozjaśnienie zębów nawet o kilka odcieni. Wskazaniem do wybielania zębów są między innymi przebarwienia, których nie sposób usunąć innymi metodami, jak również różnego rodzaju wypadki i urazy, skutkujące zmianą zabarwienia zębów. Nowoczesne środki wybielające, dostępne w naszym gabinecie zostały dopracowane w taki sposób, aby zapewniać dobre efekty przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa dla struktury zębów.

  • Metoda profesjonalna-gabinetowa Zabieg wybielania zębów metodą gabinetową jest szybszy i bardziej bezpieczny dla pacjenta. Ze względu na wysokie stężenie środka wybielającego. Bardzo często, aby przyspieszyć reakcję utleniania stosuje się lampy oraz dodatkowe naświetlanie. Przed rozpoczęciem zabiegu, pacjentowi zakładany jest koferdam, który ma za zadanie ochronić tkanki miękkie. Efekty wybielania widoczne są od razu i utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku metody domowej. Wybielanie metodą domową zwykle trwa od 7 do 20 dni. W trakcie noszenia nakładek, nie powinno się jeść i pić. Bezwzględnie zabrania się palenia papierosów ze względu na reakcje, które zachodzą z dymem tytoniowym. Bezpośrednio po zdjęciu nakładek nie powinno się spożywać cytrusów, owoców, wina, kawy i herbaty oraz potraw barwiących np zawierających curry. Może to spowodować powstawanie przebarwień.
    Metoda domowa - nakładkowa Wybielanie zębów metodą nakładkową rozpoczynamy od pobrania wycisku, który posłuży w późniejszym etapie do wykonania specjalnych przezroczystych nakładek idealnie,indywidualnie dopasowanych do zębów pacjenta. Ma to na celu równomierne wybielenie powierzchni zębowych oraz efektywniejsze działanie środka wybielającego. Ustalany jest kolor wyjściowy oraz kolor pożądany przez pacjenta. Pobrany wcześniej wycisk przekazywany jest do pracowni protetycznej, gdzie wykonywane są nakładki. Na kolejnej wizycie pacjent otrzymuje zestaw nakładek oraz specjalny środek wybielający w formie żelu. Jest instruowany przez lekarza w jaki sposób nakładać środek na nakładki, kiedy je zakładać i jak długo je nosić.