Twój wygląd, twoje samopoczucie, twój wybór!

Chcesz więcej od życia? Przydałoby Ci się więcej pewności siebie? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, jesteś na właściwej drodze! Nadszedł czas na zmianę. Zmianę zachowania. Zmianę wyglądu. Zmianę życia. Bez operacji. Bez bólu. W kilka minut możesz spełnić swoje marzenia.

 • Odmłodniej.
 • Stwórz nowy wizerunek.
 • Atrakcyjny wizerunek.
 • Rodzina produktów skład się z:
 • Saypha Filler – hialuronowy wypełniacz zmarszczek

medycyna estetyczna

Czy chcesz wypełnić zmarszczki lub blizny na twarzy? Sterylny, bezbarwny i homogenizowany wypełniacz wszystkie je załagodzi. Jest długotrwały, ale nie permanentny. Powoli rozchodzi się pod skórą, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Może być wykorzystany w większości części twarzy. Dzięki niemu można też sprawić, iż twoje usta staną się pełne i zmysłowe. Napełnij swoją twarz wdziękiem i pięknem!

Saypha Rich - hialuronowa kuracja mezoterapii do twarzy z wysokim stężeniem gliceryny

To sterylny, transparentny żel, stworzony by odświeżyć i rozświetlić Twoją twarz. Gliceryna nawilża i ujędrnia skórę, sprawiając że staje bardziej elastyczna i promienna. Działa jako wypełniacz do małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust. Znakomicie nawilża skórę, może więc być używany nawet tuż przed lub po opalaniu. Przywitaj swój nowy, świetlisty wygląd! Nadszedł czas, by iść z wysoko podniesionym czołem – znów poczujesz się młodo!

Saypha Volume - hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji

Saypha Volume to hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji. Pomaga odzyskać objętość tkanki skórnej. Efekty są widoczne i naturalne. Jeśli czujesz, że Twoje policzki straciły objętość, a Twoja skóra potrzebuje silniejszej kuracji, jest to idealny produkt dla Ciebie. Wypełnia policzki i wygładza głębokie zmarszczki oraz fałdy na twarzy, sprawiając że skóra staje się jędrna i pełna wigoru. Teraz możesz odzyskać swoją siłę!             

To kwestia medycyny estetycznej, nie chirurgii!

Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej zaawansowana. Chirurgia plastyczna nie jest już jedynym sposobem na zmianę wyglądu. Wypełniacze i mezoterapia gwarantują naturalne i natychmiastowe efekty. Zabiegi są stuprocentowo bezpieczne i szybsze niż operacje plastyczne – wystarczy 60 minut!Twoje życie się zmieni – na lepsze!

Tak, to jest bezpieczne.

“Bezpieczeństwo przede wszystkim” to nasze motto. Składniki serii Saypha gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo: nasze produkty mają najniższą zawartość czynników wiążących krzyżowo wśród produktów dostępnych obecnie na rynku. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, by produkcja spełniała najwyższe standard jakości. Dzięki podwójnej sterylizacji wszystkich produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu hialuronowego do syntezy S.M.A.R.T. możemy być pewni, że nasze zabiegi są całkowicie bezpieczne. Nie ma się czego bać!

Tak, to jest długotrwałe.

Synteza S.M.A.R.T. jest niezbędna dla wypełniaczy Saypha. Opiera się wyłącznie na czystym i naturalnym kwasie hialuronowym (HA) pochodzenia niezwierzęcego. Wypełnia on zmarszczki, modeluje twarz i nadaje jej młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów. Ale S.M.A.R.T. to więcej niż technologia, więcej niż zwykła medycyna. S.M.A.R.T. to styl życia. Mądry styl życia.

Jesteś mężczyzną?

Twój wizerunek jest naprawdę ważny. Dzięki niemu możesz osiągnąć w życiu więcej. Dobry wygląd pomoże Ci zaimponować szefowi i kolegom z pracy. Zagwarantuje też sukces u płci przeciwnej. Pamiętaj, medycyna estetyczna jest dla każdego, a nie tylko dla kobiet. Nie ma nic złego ani nienaturalnego w tym, że chcesz wyglądać lepiej. Nie wahaj się. Ty też możesz poprawić swój image.

Rodzina produktów skład się z:

 • Saypha Filler – hialuronowy wypełniacz zmarszczek
 • Określ idealny kształt dla swojej twarzy.
 • Saypha Rich - hialuronowa kuracja mezoterapii do twarzy z wysokim stężeniem gliceryny

Ukaż swój wewnętrzny blask.

Saypha Volume - hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych kuracji

 

Wszystko można ulepszyć.

Czy kuracja produktamiSaypha jest bolesna?

Kuracja jest prawie całkowicie bezbolesna, zwłaszcza jeśli zastosuje się krem znieczulający.

Jak długo trwa jeden zabieg?

Jeden zabieg trwa około 60 minut.

Jak długo utrzymują się efekty kuracji?

Efekty nie są permanentne, ale mogą się utrzymywać do roku, zależnie od rodzaju skóry i kuracji.

Jakie jest ryzyko używania produktów Saypha?

Produkty serii Saypha należą do najbezpieczniejszych na rynku dzięki najmniejszej zawartości czynnika wiążącego krzyżowo. Spełniają one najwyższe wymagania bezpieczeństwa. Dzięki trzem dekadom doświadczenia w produkcji kwasu hialuronowego w naszej fabryce w Wiedniu, możemy zagwarantować całkowicie bezpieczne efekty.

Co to jest mezoterapia?

To popularny zabieg z dziedziny medycyny estetycznej. Mezoterapia stosuje serię iniekcji kwasu hialuronowego stabilizowanego gliceryną, który głęboko nawilża i rozświetla skórę, sprawiając że wygląda ona młodziej i zdrowiej. Kuracja jest zarówno szybka, jak tania. Poza tym jest też całkowicie bezpieczna. By zapewnić widoczne i długotrwałe efekty, należy powtarzać zabiegi co najmniej pięć razy w roku.

Mezoterapia- siła glicerolu i HA

Unikalna linia produktów Saypha do mezoterapii wyróżnia się wśród wszystkich innych produktów, które odmładzają skórę poprzez jej nawilżenie, dzięki dwóm czynnikom: Saypha Rich jedyny żel o wyjątkowo wysokim stężeniu kwasu hialuronowego aż 18mg/ml oraz największej masie cząsteczkowej spośród wszystkich produktów dostępnych obecnie na rynku, wytwarzanych na bazie kwasu hialuronowego pozbawionego wiązań poprzecznych. Łączący nawilżające właściwości kwasu hialuronowego i glicerolu, dwóch silnie nawilżających składników, występujących naturalnie w organizmie człowieka.

Wyjątkowe połączenie kwasu hialuronowego oraz glicerolu w produkcie Saypha Rich daje nowy wymiar nawadnianu skóry i, szansę na znalezienie się w czołówce rynku, z zachowaniem dużej przewagi nad „współzawodnikami”.

Rzeczywiście, najnowsze publikacje naukowe dostarczają pewnych dodatkowych argumentów oraz danych, które pozwalają udowodnić i podkreślić wzmocnione właściwości nawilżające Mesolisu Plus, uzyskane dzięki zastosowaniu glicerolu. Wnioski z tych publikacji są następujące:

 • aby skóra odzyskała swój blask, napięcie i elastyczność, bardzo ważne jest uzupełnienie niedoboru kwasu hialuronowego,
 • aby mocno odwodniona i uszkodzona skóra optymalnie skorzystała z długotrwałego efektu nawilżenia, efekt uzupełnienia niedoboru kwasu hialuronowego należy wzmocnić poprzez dodanie glicerolu.               

Dlaczego?

Ponieważ glicerol, endogenny kleisty polialkohol, bezpośrednio wpływa na utrzymanie poziomu nawilżenia skóry właściwej poprzez trzy czynniki:

 1. cząsteczki glicerolu wiążą się poprzez wiązania wodorowe z cząsteczkami wody (H2O). Każda cząsteczka glicerolu może związać aż sześć cząsteczek wody.
  Dzięki glicerolowi moc nawilżenia jest sześciokrotnie silniejsza, a efekty odmładzające jeszcze bardziej znaczące.
 2. glicerol przedostaje się przez AQP3* do zewnętrznej i najbardziej odwodnionej warstwy naskórka, stratum corneum. Tam wzmacnia funkcję stratum corneum jako bariery przeciwko utracie wody i przyczynia się do utrzymania poziomu nawilżenia skóry.
 3. Tworząc za pomocą wiązań wodorowych „ochronny płaszcz” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, glicerol sprawia, że kwas hialuronowy korzysta z jego termicznych, mechanicznych i enzymatycznych właściwości odpornościowych: zwłaszcza wobec wolnych rodników **.

Dzięki obecności glicerolu kwas hialuronowy lepiej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces nawilżenia skóry.

* AQP3 : białka błonowe, które uczestniczą w procesie transportu glicerolu do naskórka.
** Wolne rodniki to atomy (lub cząsteczki), które posiadają jeden lub więcej wolnych elektronów, i które, aby odzyskać stan równowagi, dążą do przejęcia (lub oddania) elektronu z (lub do) sąsiadujących cząsteczek, powodując ich niszczenie.

Dzięki Saypha Rich:

specjaliści od kosmetyki korzystają z kluczowych zalet naturalnej i współdziałającej z siłami organizmu substancji odmładzającej, która przywraca skórze ich pacjentów elastyczność, napięcie i blask młodości.

Kluczowe zalety Saypha Rich to:

 • obecność środków o silnych właściwościach zatrzymywania wody w organizmie, dla doskonałego nawilżenia skóry właściwej;
 • unikalna formuła połączenia działania tych środków z glicerolem, dla wzmocnienia siły nawilżającej;
 • zastosowanie składników naturalnych, dla maksymalnego bezpieczeństwa;
 • opatentowana formuła oraz ergonomiczne, gotowe do użycia strzykawki, dla doskonałych rezultatów oraz dla prostego i wygodnego stosowania.
 • nadzwyczajne bezpieczeństwo zapewnione przez najnowocześniejsza fabryke kwasu hialuronowego w Europie oraz podwójną sterylizacje parową.

Działanie:

 1. Glicerol połączony z kwasem hialuronowym wzmacnia jego oddziaływanie na skórę
 2. Glicerol tworzy „ochronny płaszcz” wokół łańcuchów kwasu hialuronowego (HA)
 3. Większa siła w walce z czynnikami agresywnymi
 4. Glicerol wzmacnia cząsteczki kwasu hialuronowego za pomocą wiązań wodorowych
 5. Glicerol wiąże cząsteczki wody
 6. Wyższy poziom nawilżenia skóry
 7. Dla długotrwałego efektu nawilżenia

Warte podkreślenia jest jego korzystne działanie przed i po ekspozycji słonecznej. Pomimo ostrzeżeń dermatologów o szkodliwości opalania, niestety nadal typowym wakacyjnym obrazkiem są setki prażących się w słońcu ciał, a synonimem udanego urlopu jest złota opalenizna. Patrząc realnie fankom kąpieli słonecznych nie zabronimy opalania,ale możemy pomóc ich skórom stosując zabiegi mezoterapii produktami Saypha Rich z gliceryną.

Pobierz pdf

 • Skaling – to zabieg polegający na oczyszczeniu zębów z kamienia nad i poddziąsłowego – powstającego w wyniku mineralizacji płytki bakteryjnej. Zabieg wykonywany jest przy użyciu skalera , który emituje ultradzwięki.Tworzący się osad, zwłaszcza poddziąsłowy, to miejsce zbierania się bakterii powodujących stan zapalny dziąseł i przyzębia, który z czasem prowadzi do zaniku oraz odsłonięcia korzeni zębowych, przyczyniając się do powstania parodontozy i przykrego zapachu z ust. Zabieg skalingu pozwala na usunięcie kamienia bez uszkodzenia szkliwa. Po zabiegu występuje przyjemne uczucie gładkości zębów.

  Piaskowanie – to usunięcie osadów i przebarwień powierzchniowych przy pomocy piasku dentystycznego, który aplikuje się pod ciśnieniem.  Usługa szczególnie polecana jest osobom palącym papierosy, smakoszom kawy i herbaty, oraz pacjentom noszącym aparaty ortodontyczne. Po zabiegu zęby pozbawione są osadów i przez to znacznie bielsze. Zabiegi piaskowania zębów w naszym gabinecie są wykonywane piaskami renomowanych i wiodących na rynku firm NSK i EMS.

  Fluoryzacja – to powlekanie zębów preparatem o wysokiej zawartości fluoru. Ma na celu przede wszystkim wzmocnienie szkliwa zębów, a tym samym ochronę przed próchnicą. Dobroczynne właściwości fluoru wykorzystuje się w celu umocnienia struktury tkanki zębowej, czyniąc ją odporną na próchnicotwórcze kwasy oraz bakterie. Zaletą fluoru jest również remineralizacja niewielkich ubytków w szkliwie. Przed wykonaniem fluoryzacji zęby oczyszcza się za pomocą scalingu. Nasza placówka oferuje profesjonalne zabiegi z użyciem specjalnych preparatów najlepszych marek w postaci lakierów i żeli, które wyróżniają się wysoką skutecznością – jony fluorkowe przenikają do tkanek zębowych i umożliwiają równomierne dostarczanie fluoru. Fluoryzacja polecana jest tak dzieciom jak i dorosłym pacjentom. Stosowana jest także przy nadwrażliwości zębów.

  Lakowanie zębów – to uszczelnianie bruzd w nowo, świeżo pojawiających się zębach. W trakcie wykonywania zabiegu stosuje się lak, który pod wpływem specjalnej lampy polimeryzacyjnej bardzo szybko się utwardza. Bruzdy oraz zagłębienia na powierzchniach zębów, to miejsca, w których gromadzą się bakterie próchnicotwórcze powodujące ubytki. Aby zapobiec chorobom zębów, trzeba uniemożliwić osadzanie się bakterii oraz resztek pokarmowych. Lakowaniu poddaje się wszystkie zęby boczne (trzonowe i przedtrzonowe) zarówno stałe, jak i mleczne. Zaleca się przeprowadzenie zabiegu w ciągu paru miesięcy od momentu pojawienia się zębów. Dzięki temu powierzchnie zębów Państwa dzieci będą gładsze i jednocześnie łatwiejsze do szczotkowania.